Einar Jolin färglitografi

201452

JOLIN, Einar (1890-1976): Vy mot Riddarholmen, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 44x54 cm

Gulnad

Fack 9

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (18 bud)
898868
1 300
898872
898868
898680
897224
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.