Einar Jolin färglitografi

201451

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 45x56 cm

Fack 12

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (15 bud)
897251
898689
950
897251
900
898687
850
897251

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.