Einar Jolin färglitografi

201450

JOLIN, Einar (1890-1976): Ryttare på isen, signerad Jolin, färglitografi, 128/360, 45x55 cm

Fack 18

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (13 bud)
898577
898813
898577
950
898812
900
898577
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.