Einar Jolin färglitografi

201449

JOLIN, Einar (1890-1976): Geisha, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 55x45 cm

Fack 12

Einar Jolin  färglitografi

Budhistorik (21 bud)
898790
1 700
898709
1 600
898498
898708
898498
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.