Einar Jolin färglitografi

201448

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 55x45 cm

Fack 12

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (24 bud)
898859
1 700
898840
1 600
896894
898836
1 400
896894
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.