Einar Jolin färglitografi

201447

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholms stadshus, osignerad, 128/360, färglitografi, 46x50 cm

Fack 12

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (13 bud)
896160
850
897783
896160
750
893296
700
887516
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.