Einar Jolin färglitografi

201445

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med fruktfat, signerad Jolin, 128/360, färglitografi, 45x55 cm

Fack 18

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (23 bud)
897895
1 900
897782
1 800
897782
1 700
897243
1 600
897779

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.