Einar Jolin färglitografi

201444

JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholm, signerad Jolin, 256/360, färglitografi, 46x55 cm

Fack 6

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (17 bud)
897175
1 600
897193
1 600
897175
897192
1 400
897175

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.