Slagbord omkring 1800

201442

SLAGBORD, omkring 1800, med två lådor, furu, höjd 77, 117x56, total längd 196 cm

Skador och lagningar

Rum 1

Slagbord omkring 1800

Budhistorik (16 bud)
894489
3 400
897730
3 200
894489
897724
2 800
894489
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.