Severin Nilsson oljemålning

201440

NILSSON, Severin (1849-1918): Insjölandskap med stuga, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 51x69 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
895986
3 400
894733
2 600
894732
2 400
889932
1 700
886131

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.