Doy Hamrin oljemålning

201429

HAMRIN, Doy (1900-tal): Hundporträtt, olja på pannå, signerad Doy Hamrin, 21x27,5 cm

Konst, Måleri

Monter 12

Doy Hamrin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
894637
896833
894637
894522
894522
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.