Carl Brandt oljemålning

201426

BRANDT, Carl (1852-1930): Vintermotiv, olja på duk, signerad Carl Brandt, 90x127 cm

Konst

Rum 3

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (9 bud)
905449
8 000
905446
7 600
897690
7 200
897514
7 000
897323
6 600

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.