Toilettebord med stol

201412

TOILETTEBORD, STOL, 1900-talets första hälft, nygustaviansk stil, bemålad, höjd ca 75, 105x46 cm, nyckel medföljer

Slitage, skiva med fläckar, smärre färgborfall, stol med lagning, spegeldel bortmonterad, medföljer ej

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 3

Toilettebord med stol

Budhistorik

2013-09-05 kl 16:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.