Bordslampa

201407

BORDSLAMPFOT, marmorerad glasmassa i orange och lila, signerad Le Verre Francais, höjd 54 cm utan montering

Skador, lagningar

Glas, Konstglas, Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa

Budhistorik (8 bud)
897822
1 400
897548
1 300
897548
894340
891303

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.