Gungstol

201402

GUNGSTOL, modellen formgiven av Thonet, böjträ, märkt 4A

Lagning, skador

Ändringar/tillägg
modellen formgiven av Thonet

Rum 1

Gungstol

Budhistorik (10 bud)
897855
2 400
897853
896820
897848
1 900
896820
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.