Egon Lundgren

201382

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska, signerad EL, akvarell, 27x23 cm

Konst, Måleri

Monter 31

Egon Lundgren

Budhistorik (61 bud)
904956
16 500
904930
16 000
904952
16 000
904930
15 500
904948
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
2 500