Alfred Helberger oljemålning

201357

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Kustbild, signerad A Helberger, olja på duk, 67x85 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (24 bud)
897809
8 000
897808
7 800
897807
7 600
897807
7 400
897805
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.