Alfred Helberger oljemålning

201356

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Fjällandskap, signerad Alfred Helberger, olja på duk, 70x87 cm; oramad

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 3

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (10 bud)
897600
897597
3 800
897591
3 600
897594
3 400
897591
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.