Alfred Helberger oljemålning

201355

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Motiv från Kilimanjaro, signerad A Helberger, olja på duk, 82x103 cm

Skador, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (28 bud)
897643
9 200
897640
9 000
897640
8 800
897639
8 600
897639
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.