Alfred Helberger oljemålning

201347

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Landskap, monogramsignerad AH, olja på duk, 84x104 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (30 bud)
897281
13 500
897280
13 000
897265
12 500
897273
12 500
897265
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.