Gunnar Hållander oljemålning

201338

HÅLLANDER, Gunnar (1915-80): Stilleben med äpplen, signerad G Hållander 47, olja på duk, 34x46 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Gunnar Hållander oljemålning

Budhistorik (17 bud)
897392
2 400
897383
896696
896696
1 300
897235

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.