Hjalmar Grahn oljemålning

201336

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Damporträtt, signerad Hj Grahn, olja på duk, 70x60 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (16 bud)
898229
884861
898181
950
884861
900
898179
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.