Snurrfåtölj

201335

FÅTÖLJ, H.W Klein, Tyskland 1950-60-tal, fyrdelad fot i aluminium, svart skinn, höjd 98 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 4

Snurrfåtölj

Budhistorik (18 bud)
897182
897133
2 800
897156
2 800
897133
2 600
897154
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.