Bänk

201333

BÄNK, 1950-tal, höjd 35, 52x110 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 2

Bänk

Budhistorik (2 bud)

896606
890386

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.