Skåp 1800-tal England

201331

SKÅP, 1800-talets första kvartal, George III, England 2-delat, mahognyfanér, beslag i mässing, inredning med lådor, höjd ca 180, 122x60 cm, nyckel medföljer

Delvis kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid utlämningen

Rum 14

Skåp 1800-tal England

Budhistorik (2 bud)

906768
895852

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.