Alfred Helberger blandteknik

201329

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Tropiskt landskap, signerad och daterad-24, blandteknik, 49x57 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Alfred Helberger blandteknik

Budhistorik (6 bud)
897627
1 400
897649
1 300
897627
894121
894121

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.