Harry Wichmann oljemålning

201328

WICHMANN, Harry (1916-1993): Köksinteriör, signerad och daterad Wichmann -58, olja på duk, 40x65 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (3 bud)

897086
895751
750
886350
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.