Britt-Mari Jacobsson oljemålning

201324

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Blomman i fönstret", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (3 bud)

897115
550
894924
500
894924

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.