Fåglar vid vattenbyn oljemålning

201322

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fåglar vid vattenbryn, olja på duk, 62x104 cm; oramad

Uppfodrad, färgbortfall, skador

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (20 bud)
896834
3 800
897332
3 600
896834
3 400
897331
3 200
896834

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.