Vas Upsala Ekeby

201320

VAS, glaserat lergods, Mari Simmulson Upsala Ekeby, signerad Maris numrerad 4170, 32 cm

Keramik/Porslin

Monter 12

Vas Upsala Ekeby

Budhistorik (18 bud)
897612
897611
897602
950
897601
900
897589
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.