Spegel gustaviansk

201319

SPEGEL med krön, gustaviansk, förgylld, 91x56 cm

Krön med lagningar

Speglar

Rum 5

Spegel gustaviansk

Budhistorik (18 bud)
897217
897440
897217
2 800
896991
2 600
893963
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.