Figurscen blandteknik

201317

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 56x97 cm

Fläckar

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Fack 3

Figurscen blandteknik
Budhistorik (17 bud)
897859
897858
897851
950
897854
900
897851
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.