Figurscen blandteknik

201316

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 57x97 cm

Fläckar

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Fack 6

Figurscen blandteknik
Budhistorik (8 bud)
897907
600
895428
550
889998
500
895427
500
889998
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.