Figurscen blandteknik

201315

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 50x82 cm

Fläckar

Konst, Måleri, Orientaliskt, Konst

Fack 3

Figurscen blandteknik
Budhistorik (10 bud)
896785
700
896587
650
896784
650
896587
600
896783
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.