Pigtittare 1900-talets början

201314

PIGTITTARE, 1900-talets början, mahognyfanér samt andra träslag, sköldformad spegeldel, beslag i mässing, sarg med lådor, höjd ca 61 cm, nyckel medföljer

Spegelglas med åldersfläckar, fanérskador, skada, 1 ben medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Diverse

Rum 12

Pigtittare 1900-talets början

Budhistorik (11 bud)
884918
897519
750
884918
700
897518
650
884918
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.