Hans Ångsäter oljemålning

201313

ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): "Spelmansbröllop", monogramsignerad HÅ, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Hans Ångsäter oljemålning

Budhistorik

2013-09-05 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.