Hängskåp

201312

HÄNGSKÅP, 1900-talets början, intarsia, intedning med lådor och fack, höjd ca 38, 31x18 cm cm, nyckel medföljer

Slitage, ovandel med fuktfläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Diverse

Rum 10

Hängskåp

Budhistorik (3 bud)

897891
897884
897748

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.