Byrå 1800-tal

201311

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, betsad furu, konsturerad sockel i svärtat trä, höjd 104, 100x42 cm, nycklar finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 9

Byrå 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
897165
700
889974
650
897164
650
889974
600
891036
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.