Soffbord Kindt Larsen

201309

SOFFBORD, Tove & Edward Kindt-Larsen, Nordiska Kompaniet 1950-tal, randig skiva i björk och mahogny, ben i björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd 40, 147x55 cm

Renoverat, fläckar, slitage

Rum 3

Soffbord Kindt Larsen

Budhistorik (15 bud)
898021
4 600
898022
4 600
898021
4 400
898010
4 200
897852

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.