Champagnekylare

201308

CHAMPAGNEKYLARE, 1800-tal, England/Holland, valnöt, intarsia, kulfötter, insats i koppar, höjd ca 42 cm

Insats med lagning samt bristningar

Diverse

Rum 4

Champagnekylare

Budhistorik (28 bud)
898057
5 400
898056
5 200
898051
5 000
898053
4 800
898051
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.