Stolar mahogny

201305

STOLAR, 6 st, 1900-tal, mahogny, märkta Portugal, stoppade sitsar
Enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet

Fläckar, slitage

Rum 9

Stolar mahogny

Budhistorik (4 bud)

897513
893427
950
893426
500
887702

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.