Olle Olsson-Hagalund färglitografi

201304

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund-specerihandeln, signerad Olle Olsson Hagalund, 21/250, färglitografi, 43x54 cm

Fack 6

Budhistorik (23 bud)
897718
2 600
897625
2 400
897080
897624
897080
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.