Britt-Mari Jacobsson oljemålning

201300

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Kamratporträtt", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (10 bud)
898132
700
898128
650
898127
600
898125
550
898118
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.