Waldemar Sjölander akvarell

201299

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): "Porträtt av Eva...", signerad, akvarell, 64x49 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Waldemar Sjölander akvarell

Budhistorik (10 bud)
897967
1 600
898061
897967
898037
897967

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.