Britt-Mari Jacobsson oljemålning

201297

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Lissabon", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 80x63 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

888184
2013-08-31 20:33:31

2013-09-05 kl 18:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.