Britt-Mari Jacobsson oljemålning

201295

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Stormigt hav", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 66x93 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Budhistorik (27 bud)
897398
897502
897398
897491
897398
1 900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.