Stolar med intarsia

201294

STOLAR, 1 par, 1800-tal, fanérade i mahogny, intarsiadekor, stoppade sitsar

Fanérskador

Rum 9

Stolar med intarsia

Budhistorik (2 bud)

886224
885885

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.