Stol England 1800-tal

201289

STOL, 1800-tal, viktoriansk, England, infällda porslinsplaketter, intarsia, ben med kannelyrer

Skador, ryggdel brusten, slitage, plaketter med sprickor, klädsel med fläckar

Rum 10

Stol England 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
897966
897956
1 400
897952
1 300
897947
897945

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.