Matbord England 1800-tal

201287

MATBORD, 1800-tal, England, fanér i flertal träslag, hjultrissor, 2-delat med iläggsskiva, fällbara skivor, pelarfötter, mått inklusive iläggsskiva, höjd 72, 107x242 cm

Slitage, smärre fanérskador, benställning med lagning

Rum 15

Matbord England 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

897125
897124

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.