Satsbord rokokostil

201286

SATSBORD, 3 dlr, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, konturerad skiva, svängda ben i betsat trä, höjd 57, 66x46 cm

Skivor med ytskador

Rum 3

Satsbord rokokostil

Budhistorik (1 bud)

888064
2013-08-31 18:39:57

2013-09-05 kl 14:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.